Näihin aikoihin on usein täällä eteläisessä Suomessa voinut jo aloitella ajokauden, mutta nyt taitaa tulla pitkä talvi.
Täytyy aina koettaa nauttia siitä mitä on! Lumessakin voi pitää hauskaa monin tavoin. . . Etenkin jos on leikkimielinen ja vähemmän vakava motoristi! Tässä naistenpäivän kunniaksi vähän kevätterveisinä talvipuuhasteluja! Miehillä onkin sitten ne loput 364 päivää omiin puuhasteluihinsa...?
Talvi, pakkanen, lumi, lumihanki, parasta talvea tänä vuonna, mutta jospa kuitenkin pikkuhiljaa suunta kevääseen. Vähitellen Aurinko ohjaa tassujen pohjaa. . . Koronakaaoksesta ja talvesta katse kohti kevättä, valmiina ajoon. Talven aikana on tullut uusia vaatteita, esimerkiksi nahkahame ja hepeniä, niitä enemmän esille Vaatteita-sivulle.
Kertokaa ideoita, että mistä ei ole juttua ollut, minne kannattaisi mennä?
Turvallista uutta kautta kaikille lukijoillemme! Nauttikaa elämästä kaikin tavoin - maailma näyttää paremmalta prätkän selästä!
Olipa uskomattoman upeita kuvia! Toivottavasti löysin kaikki.
VastaaPoistaOletteko koskaan miettineet Viiville OnlyFans -sivua? Liittyisin heti.
Viivi on kyllä sellainen Lumikuningatar, että upeampaa ilmestystä on turha hakea näiltä seuduilta. Turvallista kevättä teille molemmille.
VastaaPoistaMoi
VastaaPoistaHieno juttu ,ja kivatkuvat oli toivottavasti saatta hyvät reissut tehtyy tänä vuonna .
Kiitos ja upeaa kevättä ja kesää sinne teillekin!
VastaaPoistaKyllä noilla kuvilla alkaa lumi sulamaan, ovat sen verran kuumia ;) Näin myöhäisemmällä hiihtolomalla kivaa ajanvietettä sai myös Viivin upeat kuvat aikaan.
VastaaPoistaHyvää kevättä Viiville ja Hra Oma Ajallekin!
VastaaPoistaHienoja juttuja ollut ja toivottavasti paljon lisää!
Oih kiitos Viivi ❤️
VastaaPoista❤️❤️❤️
VastaaPoistaJes, noi seksikkäät klassikkoliivit päällä!
VastaaPoistaKevättä odotellessa, mutta onpa upeita talvikuvia! Kiitos Viivi!
VastaaPoistaMun kevätmieli ainakin kasvoi tästä kuvasarjasta :)
VastaaPoista